Novinky

Hledáme spolupracovníky do obchodního týmu naší společnosti www.bohemiatelekom.cz na pozice obchodních zástupců, kteří budou prodávat telekomunikační služby. Nabízíme 2 varianty spolupráce: 1/ Nezávislý obchodní zástupce: Pracujete již jako obchodní zástupce? Jste úspěšný v prodeji produktu, který nabízíte? Chcete si jednoduchým způsobem vydělávat ještě více peněz? A ptáte se jak na to? Je to jednoduché.... :) Jen rozšiřte své portfolio nabízených a prodávaných produktů o naše služby... Nabízíme: zajímavý provizní systém pro trvalý dlouhodobý finanční příjem možnost práce ve svém regionu pro společnost sídlící v Praze úvodní zaškolení po tříměsíční zkušební lhůtě možnost získání dalších výhod 2/ Samostaný obchodní zástupce: Náplň…
Číst dál...
Připravili jsme pro vás praktickou samoobsluhu, kde si můžete v zákaznické péči pro stávající zákazníky nastavit mnoho užitečných funkcí a změn zcela sami a v klidu domova či své kanceláře. Neváhejte ji vyzkoušet, je to opravdu rychlé a jednoduché.  
Číst dál...
Zavedli jsme a doporučujeme vám elektronickou fakturaci, protože tak šetříme naše životní prostředí i čas a práci nás všech. Proto dáváme elektronické fakturaci přednost před zasíláním faktur listovní poštou. Mnoha zákazníkům dnes už zasíláme faktury pouze e-mailem, a to nejen proto, že je tento způsob šetrný k životnímu prostředí, ale zároveň i z důvodu, že je vše pak rychlejší, bezpečnější a pokud e-mail není smazán z e-mailové schránky, faktura vám je ve vaší e-mailové schránce stále k dispozici. Vyzkoušejte naší Samoobsluhu, ve které si pár jednoduchými kroky můžete sami změnit způsob zasílání faktur.
Číst dál...
ON-LINE CHAT Zeptejte se nás
KOMU CHCEŠ VOLAT ZADARMO?
  • Bohemia TeleKom s.r.o.
  • Žerotínova 1132/34, 130 00 Praha 3 Žižkov
  • +420 603 599 999
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Internetové stránky od BLUE SYSTEM.